top of page
Yellow Wild Flowers

Hizmetlerimiz
Our Services

you are valuable

Güven İlaçlama Servisi ile çalıştığınız süre boyunca talep ve isteklerinizin fazlasıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz. Sağladığımız hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin ya da belirli bir hizmetle ilgili sorularınız varsa bize ulaşın.

You can be sure that your demands and requests will be more than met during the time you work with Guven İlaclama Servisi Read on to learn more about the services we provide, or contact us if you have questions about a particular service.

Hizmetler: Hizmetler
dezwenfekte.jpg

Dezenfeksiyon 
disinfection services

Hastalık yapma özelliği bulunan mikropların uzaklaştırılması ve tamamen ortadan kaldırılması işlemine dezenfeksiyon denir. Dezenfeksiyon, geniş bir aralığı tanımlar. Dezenfeksiyon işleminde, genelde kimyasalların oluşturduğu dezenfektanlar kullanılır. İki farklı dezenfeksiyon yöntemi bulunur. Biri yüksek ısı derecesi kullanılarak ve mikroorganizmaları tamamen yok etme amaçlanarak yapılır; diğeri de yüksek düzeyli dezenfeksiyondur ve uzun bir süreçte uygulanarak yapılır.

Günümüzün en büyük problemi Covid-19 ile mücadele kapsamında profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz. rutin aralıklarla dezenfekte işleminizi yaptırınız.

kara ,deniz ,hava araçları ,ev, işyeri ,otel ,hastane, yurt

 dezenfekte edilmektedir. 

land, sea, air vehicles, home, workplace, hotel, hospital, dormitory is disinfected.

Fethiye

Haşere İlaçlama
Pest Control

www.guvenilaclamaservisi.com, konu özellikle bu hizmet olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Fethiye 


araçlar ,tekneler, işyerleri, fabrikalar, üretim tesisleri, hastaneler, oteller, evler, restaurantlar, lokantalar,  fırınlar, kasaplar organik ürün mağazaları

Vehicles, boats ,workplaces ,factories, 

production, facilities, hospitals, hotels, houses, restaurants, restaurants, ovens, butchers ,organic ,product ,stores

Fethiye

Termite Control
Pest Control

Bahçe Haşere Kontrolü
Garden Pest Control

Akla gelebilecek her işin altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz. GÜVEN İLAÇLAMA SERVİSİ ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında: profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar.
Fethiye

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha çok bilgi için bugün bize ulaşın.
Contact us today to learn more about the services we offer.

bottom of page